Sledujte turnaj OKTAGON 17 naživo a zadarmo!


Už o pár chvíľ sa rozbieha podujatie Oktagon 17. Na programe budú zápasy s hviezdnymi menami ako Kozma, Kertész, Vémola a premiérovo uvidíme v Oktagone pod pravidlami MMA aj Vlasta Čepa.

Ak ale divák nechce utrácať peniaze za prenos pay-per-view, má jedinečnú možnosť zahliadnuť turnaj cez portál Tipsport úplne zadarmo. Jediné, čo treba spraviť je kliknúť na jednu z reklám Tipsport nad týmto textom alebo pod týmto textom. Automaticky budete presmerovaní na registráciu, po ktorej si môžete vychutnať turnaj Oktagon 17 a taktiež obdržíte bonus na tipovanie v hodnote 15 eur!

A to nie je všetko, keďže je spoločnosť Tipsport partnerom Oktagonu, bude počas roka vysielať aj ďalšie turnaje. Po registrácii cez náš odkaz tak môžete sledovať Oktagon aj v budúcnosti!

Kam ďalej

Tomáš Deák spoznal súpera na debutový zápas v ACA. Chce sa prebojovať až k tituluCormier: Adesanya v ťažkej váhe? Až na jednu výnimku problém pre kohokoľvekVnuk mafiánskeho bosa okúsil trpkosť porážky, dokáže teraz pokračovať v „očiste“ svojho mena?Vlasto Čepo reaguje na svoju prvú prehru v profi MMA: Súper bol lepšíMikulášek o výhre Vémolu: „Stále tá istá sr*čka“„Pôjdeme im po krku,“ avizuje Novotný po problémoch s platbami za PPV