Mašková končí kariéru, finále ženskej Výzvy dostane alternatívne riešenie


Niekoľkokrát odložené finále štvrtej série šou Oktagon Výzva zrejme dostalo definitívnu ranu.

Štvrtá séria reality šou Oktagon Výzva dostane nečakané rozuzlenie. Víťazku zrejme nespoznáme v klietke. 

Jedna z finalistiek Sandra Mašková sa rozhodla ukončiť kariéru. Dôvodov jej rozhodnutia je viacero. „Zranenie, finančná náročnosť prípravy, bezpečnostné nariadenia znemožňujúce prípravu, zápas sa odkladá už rok a viackrát sa zrušil. Už sa nezvládnem pripraviť, nepotrebujem si nič dokazovať,“ uviedla Mašková. Ako hlavný dôvod ale označila situáciu, do ktorej sa dostala po zranení na tréningu.

Svoje zranenie a obdobie, ktoré viedlo k tomuto rozhodnutiu, detailne opisuje na svojich stránkach.

Pre druhú finalistku, Slovenku Luciu Szabovú, to znamená, že definitívne prišla o možnosť vyhrať štvrtú sériu v zápase proti originálnej súperke. Organizácia avizuje, že sa čoskoro dozvieme riešenie, ktoré by teoreticku mohlo zahŕňať niektorú z ostatných účastníčok Výzvy.

To je málo pravdepodobné, no možností nie je veľa. Ak sa Szabová nemá stať šampiónkou štvrtej série „na papieri“, promotéri budú musieť vytiahnuť eso z rukáva.

 

Kam ďalej

Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!Kleinov súper Shane Young: Nerobím z toho tragédiu, dostal som tvrdú lekciuPri útokoch vo Viedni riskovali životy MMA zápasníci, jeden bojoval so Slovákom ParadeiseromPešta vyzýva Vémolu, aby vrátil levíča do prírody. Zohnal mu aj pomoc z neziskovkyIlja Škondrič: Je to 50 na 50, preto sa na tento súboj veľmi tešímKhabib Nurmagomedov - Kariérne zárobky