Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!


A je to tu, po týždňoch vyčkávania a vyjednávania sa Jiří Procházka konečne dočkal. Po tom, čo sa špekulovalo hlavne o mene Aleksandar Rakič, ktorý v rebríčku poloťažkej váhy figuruje tesne pred Jirkom na štvrtom mieste, je nakoniec všetko inak.

Procházka si v ďalšom zápase zmeria sily s hviezdnym Dominickom Reyesom, ktorý má za sebou v posledných zápasoch dva súboje o titul. Aj keď ten posledný proti Blachowiczovi mu nevyšiel podľa predstáv, v súboji s Jonom Jonesom Reyes siahal na opasok a množstvo ľudí si stále myslí, že tento súboj mal na body vyhrať.

Procházka má zatiaľ na svojom konte v UFC jediný duel, v ktorom ale na seba svojim štýlom a hlavne výkonom strhol pozornosť. V debute totiž dokázal knokautovať Oezdemira, ktorý taktiež v minulosti bojoval o titul.

Súboj Procházka vs Reyes má byť hlavným zápasom večera podujatia UFC, ktoré sa uskutoční 27. februára 2021. Aj keď si na súboj dvoch hviezdnych bojovníkov musíme ešte hodnú chvíľu počkať, je jasné, že sa víťaz tohto duelu môže potencionálne dostať k súboju o titul poloťažkej váhy.

Kam ďalej

Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!Kleinov súper Shane Young: Nerobím z toho tragédiu, dostal som tvrdú lekciuPri útokoch vo Viedni riskovali životy MMA zápasníci, jeden bojoval so Slovákom ParadeiseromPešta vyzýva Vémolu, aby vrátil levíča do prírody. Zohnal mu aj pomoc z neziskovkyIlja Škondrič: Je to 50 na 50, preto sa na tento súboj veľmi tešímKhabib Nurmagomedov - Kariérne zárobky