Buchingerov debut sa odkladá, Oktagon hľadá náhradu za slovenskú legendu


Oktagon 18 prišiel o veľké meno. 

Žiaľ, debut Ivana Buchingera v organizácii Oktagon MMA sa musí odložiť. Dôvodom je ochorenie Covid-19. 

„Ivan Buchinger bol bohužiaľ pozitívne testovaný na Covid-19 a na turnaji Oktagon 18 sa nezúčastní. Pre jeho súpera Lajoša Etelakyho hľadáme náhradu,“ informovala organizácia.

Bývalý šampión Cage Warriors a M-1 Global sa mal konečne ukázať v Oktagone, no jeho premiéra sa takto musí odložiť minimálne o niekoľko týždňov. Do úvahy prichádzajú dva decembrové turnaje. Reálne asi vyzerá najmä ten druhý galavečer, ktorý sa má uskutočniť 30. decembra.

Aktuálne je však pre Ivana Buchingera celkom určite prioritou jeho zdravotný stav. „Už o tom viete, môj zdravotný stav mi bráni v príprave na zápas. Bol som pozitívne testovaný. Dúfam, že budem čím skôr v poriadku, aby som sa vedel naplno sústrediť na tréningy,“ odkázal Buchinger prostredníctvom sociálnych sietí.

Kam ďalej

Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!Kleinov súper Shane Young: Nerobím z toho tragédiu, dostal som tvrdú lekciuPri útokoch vo Viedni riskovali životy MMA zápasníci, jeden bojoval so Slovákom ParadeiseromPešta vyzýva Vémolu, aby vrátil levíča do prírody. Zohnal mu aj pomoc z neziskovkyIlja Škondrič: Je to 50 na 50, preto sa na tento súboj veľmi tešímKhabib Nurmagomedov - Kariérne zárobky