Návrat Conora McGregora opäť o krok bližšie k realite


Prekonaná bola ďalšia prekážka, ktorá stále v ceste. Ešte však nie sme na konci.

O zápase Conora McGregora s Dustinom Poirierom sa hovorí už niekoľko týždňov. Dlhšie sa spomína aj konkrétny dátum, a to 23. január.

Ani v tejto chvíli ale nič nie je oficiálne potvrdené. I keď sme opäť o krok bližšie k potvrdeniu tohto duelu. Dustin Poirier mal nejaké výhrady k dohadovaným podmienkam, no podľa portálu MMA Fighting nakoniec predsa podpísal zápasový kontrakt. 

To potvrdzuje tiež novinár Ariel Helwani, ktorý však vo svojej správe pre ESPN spomína aj ďalšiu dôležitú skutočnosť. Conor McGregor zatiaľ nepodpísal žiadnu zmluvu, hoci už skôr ústne prijal tento duel. Ak všetko pôjde hladko, McGregor by mal čoskoro rovnako podpísať svoj kontrakt.

Stále však existujú isté otázniky. McGregor sa údajne naďalej snaží presvedčiť UFC, aby zápas prebehol už o mesiac na podujatí UFC 256. Tento galavečer navyše po dnešnom odstúpení Amandy Nunes stratil svoj hlavný zápas.

UFC ale zrejme takáto alternatíva príliš neláka. Spomínaný turnaj sa má uskutočniť už 12. decembra, čo znamená veľmi málo času na propagáciu zápasu McGregorovej úrovne. A na karte nájdeme aj ďalší titulový zápas medzi Yanom a Sterlingom, kvôli čomu by zas organizácia prišla o väčší obnos peňazí, keďže šampióni majú podľa zmluvy dostať podiel z predajov PPV.

Kam ďalej

Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!Kleinov súper Shane Young: Nerobím z toho tragédiu, dostal som tvrdú lekciuPri útokoch vo Viedni riskovali životy MMA zápasníci, jeden bojoval so Slovákom ParadeiseromPešta vyzýva Vémolu, aby vrátil levíča do prírody. Zohnal mu aj pomoc z neziskovkyIlja Škondrič: Je to 50 na 50, preto sa na tento súboj veľmi tešímKhabib Nurmagomedov - Kariérne zárobky