Michael Bisping bude hviezdiť v pripravovanom filme, zahrá si skrachovaného boxera


Člen Siene slávy UFC a bývalý šampión strednej váhy mieri opäť na filmové plátno.

Michael Bisping bude hrať hlavnú úlohu v pripravovanom filme The Journeyman podľa knižnej predlohy Marka Turleyho.

Film bude o boxerovi s bilanciou 11-85, ktorý má problémy s alkoholom a drogami. Napriek neurologickým ťažkostiam ďalej na vlastné nebezpečenstvo zápasí aj s rizikom toho, že každá ďalšia rana môže byť tá posledná.

Bisping pritom nie je na filmovom plátne žiadny nováčik. Zahral si už vo filmoch xXx: Return of Xander Cage, Den of Thieves, či seriáloch Magnum P.I. a MacGyver.

Film The Journeyman bude režírovať Dax Phelan a nakrúcať sa bude vo Veľkej Británii. Dátum jeho uvedenia nie je momentálne známy.

"Zo zrejmých dôvodov Mike vnáša do role autentickosť a X-faktor, ktorý by nikdy nepriniesol žiadny iný herec," povedal Phelan pre Deadline. „Jeho pripomienky k scenáru boli bystré a som nadšený, že mám príležitosť preskúmať túto postavu spolu s ním,“ hovorí režisér na margo toho, prečo bol práve Bisping vybraný ako hlavná postava pripravovaného filmu.

Foto: Jayne Kamin-Oncea/Getty Images

Kam ďalej

Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!Kleinov súper Shane Young: Nerobím z toho tragédiu, dostal som tvrdú lekciuPri útokoch vo Viedni riskovali životy MMA zápasníci, jeden bojoval so Slovákom ParadeiseromPešta vyzýva Vémolu, aby vrátil levíča do prírody. Zohnal mu aj pomoc z neziskovkyIlja Škondrič: Je to 50 na 50, preto sa na tento súboj veľmi tešímKhabib Nurmagomedov - Kariérne zárobky