Diego Sanchez tvrdí, že ho navštívilo UFO


Epizóda ako zo sci-fi filmu, asi tak by sa dal popísať zážitok veterána UFC Diega Sancheza. 38-ročný Američan s mexickými koreňmi opísal svoje stretnutie tretieho druhu v jeho domove v Novom Mexiku na sociálnej sieti Twitter.

"Robil som nejaké cvičenia na mojej terase, keď priamo na mňa letelo UFO. Zavolal som moju dcéru, nech sa rýchlo príde pozrieť na tú vec (lietalúci objekt), ktorá bola iba niekoľko desiatok metrov od nás."

Sanchez potom pokračoval vysvetľovaním, že mesto Albuquerque je známe takýmito pozorovaniami, ale tentokrát to bol priamy kontakt. "Bolo zjavné, že ma ten objekt pozoruje."

Momentálne má Sanchez na konte 43 duelov a nevedno, či sa dlhá kariéra nepodpísala na jeho zdravotnom stave. Nech už je pravda kdekoľvek, víťaz prvej série šou The Ultimate Fighter nie je prvým bojovníkom, ktorého navštívilo UFO.

Pred šiestimi rokmi Georges St-Pierre vyrozprával historku, v ktorej opisuje, že mal spolu s ďalšimi bojovníkmi rovnakú skúsenosť. Zaujímavosťou je, že aj keď je St-Pierre Kanaďan, príhoda s UFO sa mu stala na rovnakom mieste ako Sanchezovi - v Albuquerque. Ostáva iba dúfať, že túto záhadu príslušné úrady čoskoro vyriešia.

Kam ďalej

Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!Kleinov súper Shane Young: Nerobím z toho tragédiu, dostal som tvrdú lekciuPri útokoch vo Viedni riskovali životy MMA zápasníci, jeden bojoval so Slovákom ParadeiseromPešta vyzýva Vémolu, aby vrátil levíča do prírody. Zohnal mu aj pomoc z neziskovkyIlja Škondrič: Je to 50 na 50, preto sa na tento súboj veľmi tešímKhabib Nurmagomedov - Kariérne zárobky