Ďalšia tvrdá rana, Oktagon 18 prišiel o finálový zápas Výzvy


Slovenské finále piatej série šou Oktagon Výzva sa odkladá, duel museli zrušiť v deň konania turnaja.

Bohužiaľ, smola sprevádzajúca podujatie Oktagon 18 pokračuje. Po stratách veľkých hviezd Ivana Buchingera a Lucie Pudilovej prišla ďalšia tvrdá rana priamo v deň konania tohto turnaja.

Roman Paulus mal pozitívny test na koronavírus, a preto nemôže nastúpiť do finálového zápasu piatej šérie šou Oktagon Výzva. Tomáš Zajac tak ostáva bez súboja.

„Ani tentokrát sa nám koronavírus nevyhol. Pozitívne bol testovaný Roman Paulus. Finále s Tomášom Zajacom sa bohužiaľ odkladá," uvádza Oktagon MMA v krátke správe.

Usporiadanie podujatia je za súčasných podmienok nesmierne náročné. Organizácia dlhšie pracovala s viacerými scenármi o tom, kde sa turnaj vôbec môže uskutočniť. Dejiskom sa napokon stalo Brno, no tým sa pre promotérov rozhodne neskončili komplikácie.

Kam ďalej

Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!Kleinov súper Shane Young: Nerobím z toho tragédiu, dostal som tvrdú lekciuPri útokoch vo Viedni riskovali životy MMA zápasníci, jeden bojoval so Slovákom ParadeiseromPešta vyzýva Vémolu, aby vrátil levíča do prírody. Zohnal mu aj pomoc z neziskovkyIlja Škondrič: Je to 50 na 50, preto sa na tento súboj veľmi tešímKhabib Nurmagomedov - Kariérne zárobky