„Bozkávať sa od úchyláka nenechám,“ odkazuje Vémola Mikuláškovi


Karlos Vémola neplánuje dostať bozk od Václava Mikuláška, ktorý týmto spôsobom rozhadzuje súperov na predzápasovom vážení. V podcaste MMA letem světem prezradil, že od neho môžeme očakávať reakciu, ak k niečomu takému dôjde.

„Pri vážení očakávam pokorného Mikuláška. Bozkávať ma nebude, a keď sa o to ten úchylák pokúsi, tak hneď dostane bombu. Bozkávať sa od úchyláka nenechám,“ varuje Vémola svojho súpera.

Toto bude ťah na jednu bránku, bude len otázka času, kedy ho ukončím," hovorí Vémola. „Nebude to zápas hore-dole, bude to len o tom, či sa trafí alebo nie. Netrafil sa ale ani Píno, Prince a mnoho ďalších, takže si nemyslím, že by to Babovi Jagovi malo vyjsť. Bude to veľmi intenzívny a rýchly fight, ktorý do druhého kola rozhodne nedôjde.“

Karlos svojho súpera nepodceňuje a pred súbojom absolvoval kemp v Poľsku, kde ho preveril aj hviezdny Mamed Khalidov.

„Nič nepodceňujem, natrénované mám. Odišiel som aj na kemp do Poľska, kde som spároval s Khalidovom a bolo to najväčšie peklo, ktoré som za posledných pár rokov zažil. Spárovať s Khalidovom naplno fakt nechcete, ale myslím, že som s ním išiel veľmi vyrovnaný sparing,“ hovorí Vémola.

A ako je na tom Karlos s váhou? „Váhovo som na tom skvele, nikdy som na tom nebol lepšie. Teraz mám 91 kilogramov, takže zvyšok už som schopný zhodiť pokojne za jeden deň,“ pochvaľuje si Vémola.

Foto: Oktagon MMA/ČTK

Kam ďalej

Poliaci hovoria o senzácii: Slovák bez prípravy zdolal domácu hviezduVIDEO | Karlos Vémola spoznal súpera pre turnaj OKTAGON 20Ak Khabibovi ponúkne UFC veľke peniaze, bude ťažké to odmietnuťJán Kirschbaum: Z organizácie MAMMAL som odišiel sám pre rozdielnosť názorovPatrik Kincl reaguje na svoj úspešný debut v KSWMAMMAL 17 - Výsledky