Gábor Boráros


FOTO: Pavol Neruda

24-ročný rodák z obce Trhová Hradská pri Dunajskej Strede začal s MMA vo veku 17 rokov. Na skvelého bojovníka sa vypracoval skutočne bleskovo. Pred tým totiž nemal žiadne zázemie v kontaktných športoch, ako je tomu u väčšine fighterov. Venoval sa iba futbalu a posilňovni.

S MMA začal v Gabčíkove spoju s Attilom Véghom a Ivanom Buchingerom. Trénovať chodil aj do Bratislavy, veľmi mu pomohol taktiež tréner Gróf Lóránt. Najprv začal, lebo tento šport vyzeral dobre a zapáčil sa mu. No potom, keď rozdal, ale aj prijal, pár úderov, MMA si zamiloval. Po prvom zápase vedel, že chce byť profesionálom, stať sa slávnym.

Je držiteľom titulu HFC: Hungarian Fighting Championship, pričom jeho bilancia je 13 výhier a iba 3 porážky. Za zmienku stoja aj jeho silové výkony, keď má na svojom konte 250kg v mŕtvom ťahu a drep na úrovni 215kg.

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva