Gábor Boráros

FOTO: Pavol Neruda

24-ročný rodák z obce Trhová Hradská pri Dunajskej Strede začal s MMA vo veku 17 rokov. Na skvelého bojovníka sa vypracoval skutočne bleskovo. Pred tým totiž nemal žiadne zázemie v kontaktných športoch, ako je tomu u väčšine fighterov. Venoval sa iba futbalu a posilňovni.

S MMA začal v Gabčíkove spoju s Attilom Véghom a Ivanom Buchingerom. Trénovať chodil aj do Bratislavy, veľmi mu pomohol taktiež tréner Gróf Lóránt. Najprv začal, lebo tento šport vyzeral dobre a zapáčil sa mu. No potom, keď rozdal, ale aj prijal, pár úderov, MMA si zamiloval. Po prvom zápase vedel, že chce byť profesionálom, stať sa slávnym.

Je držiteľom titulu HFC: Hungarian Fighting Championship, pričom jeho bilancia je 13 výhier a iba 3 porážky. Za zmienku stoja aj jeho silové výkony, keď má na svojom konte 250kg v mŕtvom ťahu a drep na úrovni 215kg.
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"