Aleksander Emelianenko prepustený z väzenia!

Alexander Emelianenko (23-7 MMA), brat MMA legendy Fedora Emelianenka, bol prepustený z väzenia o tri roky skôr za "dobré správanie", podľa portálu Interfax.ru.

Emelianenko bol odsúdený na štyri a pol roka väzenia v roku 2015 po tom, čo bol uznaný vinným z únosu a sexuálneho napadnutia svojej gazdinky, pričom ju nútil vziať si "omamné alebo psychotropné látky".

Podľa prvých správ ešte z čias obvinenia, Emelianenko vzal svojej gazdinej pas, a prinútil ju brať drogy a vykonávať pre neho sexuálne služby s tým, že jej za to vráti cestovný pas späť. Emelianenko tvrdil, že všetky ich stretnutia boli po vzájomnej dohode. Napriek tomu bol odsúdený na štyri a pol roka vo väzení, kde zostal až do súčasnej doby.
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)