Aleksander Emelianenko prepustený z väzenia!


Alexander Emelianenko (23-7 MMA), brat MMA legendy Fedora Emelianenka, bol prepustený z väzenia o tri roky skôr za "dobré správanie", podľa portálu Interfax.ru.

Emelianenko bol odsúdený na štyri a pol roka väzenia v roku 2015 po tom, čo bol uznaný vinným z únosu a sexuálneho napadnutia svojej gazdinky, pričom ju nútil vziať si "omamné alebo psychotropné látky".

Podľa prvých správ ešte z čias obvinenia, Emelianenko vzal svojej gazdinej pas, a prinútil ju brať drogy a vykonávať pre neho sexuálne služby s tým, že jej za to vráti cestovný pas späť. Emelianenko tvrdil, že všetky ich stretnutia boli po vzájomnej dohode. Napriek tomu bol odsúdený na štyri a pol roka vo väzení, kde zostal až do súčasnej doby.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND