Aleksander Emelianenko prepustený z väzenia!

Alexander Emelianenko (23-7 MMA), brat MMA legendy Fedora Emelianenka, bol prepustený z väzenia o tri roky skôr za "dobré správanie", podľa portálu Interfax.ru.

Emelianenko bol odsúdený na štyri a pol roka väzenia v roku 2015 po tom, čo bol uznaný vinným z únosu a sexuálneho napadnutia svojej gazdinky, pričom ju nútil vziať si "omamné alebo psychotropné látky".

Podľa prvých správ ešte z čias obvinenia, Emelianenko vzal svojej gazdinej pas, a prinútil ju brať drogy a vykonávať pre neho sexuálne služby s tým, že jej za to vráti cestovný pas späť. Emelianenko tvrdil, že všetky ich stretnutia boli po vzájomnej dohode. Napriek tomu bol odsúdený na štyri a pol roka vo väzení, kde zostal až do súčasnej doby.
Kam ďalej

Jeremy Kimball: Nie som ten typ človeka, s ktorým by ste mali chodiť do prestrelkyJanka si pýta odvetu s Pukačom: Utnu mu hlavu a vystavím si ji v obývákuPukač odpovedá Jankovi: Ty neúctivé plesnivé deckoCory Galloway: Atmosféra tu bola lepšia, ako na ktoromkoľvek podujatí v USACítil som, ako to praská, ale ten blázon to neodbúchal, vraví Lajoš KleinJe to tu, UFC mieri do Prahy!