Aleksander Emelianenko prepustený z väzenia!

Alexander Emelianenko (23-7 MMA), brat MMA legendy Fedora Emelianenka, bol prepustený z väzenia o tri roky skôr za "dobré správanie", podľa portálu Interfax.ru.

Emelianenko bol odsúdený na štyri a pol roka väzenia v roku 2015 po tom, čo bol uznaný vinným z únosu a sexuálneho napadnutia svojej gazdinky, pričom ju nútil vziať si "omamné alebo psychotropné látky".

Podľa prvých správ ešte z čias obvinenia, Emelianenko vzal svojej gazdinej pas, a prinútil ju brať drogy a vykonávať pre neho sexuálne služby s tým, že jej za to vráti cestovný pas späť. Emelianenko tvrdil, že všetky ich stretnutia boli po vzájomnej dohode. Napriek tomu bol odsúdený na štyri a pol roka vo väzení, kde zostal až do súčasnej doby.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko