Aleksander Emelianenko prepustený z väzenia!

Alexander Emelianenko (23-7 MMA), brat MMA legendy Fedora Emelianenka, bol prepustený z väzenia o tri roky skôr za "dobré správanie", podľa portálu Interfax.ru.

Emelianenko bol odsúdený na štyri a pol roka väzenia v roku 2015 po tom, čo bol uznaný vinným z únosu a sexuálneho napadnutia svojej gazdinky, pričom ju nútil vziať si "omamné alebo psychotropné látky".

Podľa prvých správ ešte z čias obvinenia, Emelianenko vzal svojej gazdinej pas, a prinútil ju brať drogy a vykonávať pre neho sexuálne služby s tým, že jej za to vráti cestovný pas späť. Emelianenko tvrdil, že všetky ich stretnutia boli po vzájomnej dohode. Napriek tomu bol odsúdený na štyri a pol roka vo väzení, kde zostal až do súčasnej doby.
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"