Poznáme súperov slovenských zástupcov na Majstrovstvách Sveta WAKO v Kickboxe

Dnes večer prebehlo losovanie zápasov na Majstrovstvách Sveta WAKO v Kickboxe v Budapešti.
V najsledovanejšej disciplíne K1 nás bude reprezentovať  7 zápasníkov.

Vo váhe do 60kg nás reprezentuje Tomáš Tadlánek, ktorého v osemfinále čaká Bielorus Uladzislav Sinitski. V osemfinále vo váhe do 63,5kg čaká Michala Dubeňa Turek Isa Akbas. V 67-čke v osemfinále si Dano Svitek pomeria sily s Poliakom Wojciech Kazieczkom. V nabitej váhe do 71kg čaká na Mira Smolára v šestnásťfinále Francúz Abdelali Farchi.

Medzi ženami vo váhe do 52kg naše farby bude vo štvrťfinále hájiť Monika Chochlíková, ktorá nastúpi proti aktuálne Majsterke Európy IFMA, Myriame Djedidi z Francúzska. Vo váhe do 60kg čaká Lucia Cmárovú vo štvrťfinále víťazka zápasu Rakúsko/Srbsko. A poslednou zástupkyňou v K1 je Veronika Cmárová vo váhe do 65kg, ktorá bude čeliť vo štvrťfinále v boji o medailu Poľka Roza Gumienna.
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!